כדור פורח

טיסה עם כדור פורח בשמי ישראללטוס בכדור פורח – חוויה שלעולם לא שוכחים הרגע הזה שבו הכדור פורח עולה לאט לאט למעלה, וממנו אפשר לראות את הנופים הרחוקים והקרובים, הוא רגע של קסם שאין כמותו. טיסה בכדור פורח היא חוויה מיוחדת במינה ומי שלעולם לא חווה אותה לעולם לא יוכל להבין את היופי ואת השלווה הנלווים לכך ואת אותם רגעים, שלא דומים לרגעים אחרים. טיסה בכדור פורח היא אטרקציה שמוצעת גם בישראל ואפשר לחוות אותה במקומות שונים ברחבי המדינה.
לטוס בכדור פורח – חוויה שלעולם לא שוכחים
הרגע הזה שבו הכדור פורח עולה לאט לאט למעלה, וממנו אפשר לראות את הנופים הרחוקים והקרובים, הוא רגע של קסם שאין כמותו. טיסה בכדור פורח היא חוויה מיוחדת במינה ומי שלעולם לא חווה אותה לעולם לא יוכל להבין את היופי ואת השלווה הנלווים לכך ואת אותם רגעים, שלא דומים לרגעים אחרים. טיסה בכדור פורח היא אטרקציה שמוצעת גם בישראל ואפשר לחוות אותה במקומות שונים ברחבי המדינה.
לצאת לטיסה מול המרחבים הפתוחים
למעוניינים להזמין טיסה בכדור פורח מחיר ופרטים נוספים על האטרקציה עצמה הם חלק מהבירור. חשוב לאסוף את כל המידע הנדרש לפני שמזמינים וגם לבדוק מעל אילו מקומות טסים. היעדים עצמם הם חלק בלתי נפרד מהעניין והנוף הנשקף מלמעלה הוא זה התורם, בין היתר, לעוצמת החוויה. את הטיסה בכדור פורח אפשר להזמין כמתנת יום הולדת לאחד מבני המשפחה, כמתנה לחברה הטובה או לחבר, כהפתעה לכבוד יום הנישואין או לרגל השחרור מהצבא. כך או כך, זוהי ללא ספק מתנה שלעולם לא יישכחו וחוויה של פעם בחיים.
לסיים בארוחה טובה ופעילויות נוספות
הטיסה בכדור פורח מתחילה בשעות הבוקר, כאשר לפני כן מכינים את הטיסה עצמה ומתארגנים לקראתה. אז, כשהכול מוכן, ממריאים גבוה גבוה, וצופים מלמעלה במרחבים הפתוחים. הטיסה עצמה אורכת כשעה ובסיומה אפשר להמשיך אל האטרקציות האחרות, בין אם אלו אקסטרימיות או רגועות. אפשר לשלב גם ארוחה טובה בחיק הטבע וליהנות מחוויה קולינרית שהיא המשך מושלם לפעילות מופלאה. בטיסה יכולים לקחת בין שניים לשמונה נוסעים ומגילאי 7 ומעלה. זוהי יכולה להיות טיסה זוגית בלבד, טיסה לבני המשפחה או טיסה של קבוצת חברים קרובים. 
רוצים לחוות את הקסם הכול כך מיוחד שבטיסה בכדור פורח? מחפשים אטרקציות נוספות ואולי גם אקסטרימיות, שניתן להזמין כמתנה לאנשים שאוהבים? אם כן, MyLike.co.il הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה. באתר תוכלו למצוא מבחר עצום של אטרקציות, לרבות טיסה בכדור פורח וכן פעילויות נוספות בים, באוויר וביבשה. לסקירת כלל האטרקציות המוצעות באתר, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או להזמנת האטרקציה, צרו קשר בטלפון 072-333-3030