טרקטורון מעופף

טיסה עם טרקטורון מעופףלעוף עם הטרקטורון – הכירו את האטרקציה הבאה אוהבים פעילויות אקסטרים חווייתיות? מחפשים מתנה מגבשת לכם ולחברים או לכם יחד עם בני המשפחה או עם בן או בת הזוג? אם כן, מה דעתכם על טרקטורון מעופף זוגי? נשמע לכם מופרך? לא מבינים כיצד שני הביטויים האלה – טרקטורון ו-מעופף, משתלבים זה לצד זה? אם כן, הכירו את האטרקציה הבאה שהפכה בשנים האחרונות לטרנד של ממש, לאטרקציה האהובה על חובבי האקסטרים.
לעוף עם הטרקטורון – הכירו את האטרקציה הבאה
אוהבים פעילויות אקסטרים חווייתיות? מחפשים מתנה מגבשת לכם ולחברים או לכם יחד עם בני המשפחה או עם בן או בת הזוג? אם כן, מה דעתכם על טרקטורון מעופף זוגי? נשמע לכם מופרך? לא מבינים כיצד שני הביטויים האלה – טרקטורון ו-מעופף, משתלבים זה לצד זה? אם כן, הכירו את האטרקציה הבאה שהפכה בשנים האחרונות לטרנד של ממש, לאטרקציה האהובה על חובבי האקסטרים. 
אז, מה זה בעצם טרקטורון מעופף?
לפני שאתם מבררים כמה עולה טרקטורון מעופף, כדאי שתדעו איך זה עובד, ובכלל – במה בדיוק מדובר. אם כך, טרקטורון מעופף, וכפי שניתן לנחש, הוא מצנח ממונע, הבנוי כמעין עגלה בת 3 או 4 גלגלים. הוא מיועד לטיס ויש לנו מנוע וגם כנף אחת גדולה המשמשת כמצנח. הכנף עשויה מניילון חזק ואיכותי מאד והיא מחוברת באמצעות קווי מתיחה. הדחיפה של המנוע היא זו המקדמת את אותו עגלה, או את אותו טרקטורון קדימה. את ההכוונה עושים באמצעות הגה ידני, המחובר ישירות לגלגל הקדמי של הטרקטורון. במצנח שולטים בעזרת דוושות היגוי, אותו מפעיל הטייס (באמצעות רגליו). יש לטרקטורון המעופף טווח תנועה מוגבל, על מנת לשמור על מהירויות בטוחות ולשלוט באופן מקסימאלי בו. טרקטורון שכזה מעופף במהירות של בין 42 ל-56 קמ"ש והוא שומר לכל אורך הנסיעה על מהירות קבועה לרוב.
אחד היתרונות הבולטים של כלי זה הוא העובדה שניתן לקחת לטיסה משותפת את בן או את בת הזוג, את קרובי המשפחה או את החברים. זוהי יכולה להיות חוויה נפלאה לשניים, שאפשר להזמין אותה כמתנה אם רוצים. חשוב כמובן לפנות לחברות המתמחות בכך ולוודא כי אותו כלי אכן מסוגל לשאת את המשקל של השניים ושיש רישיון טיס כנדרש.
רוצים להזמין אטרקציה כזו או מחפשים אטרקציות אקסטרימיות מהנות אחרות? MyLike.co.il הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה. באתר תוכלו למצוא רשימה של מגוון אטרקציות ופעילויות אחרות, ביבשה, באוויר ובים. לסקירת כלל האטרקציות המוצעות באתר, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או להזמנת האטרקציה, צרו קשר בטלפון 072-333-3030