מצנחי רחיפה

צניחה עם מצנח רחיפהצניחה במצנחי רחיפה – לראות את כולם מלמעלה ישנן לא מעט פעילויות אקסטרימיות חווייתיות שמוצעות כיום, כאלו שלא דורשות ניסיון קודם ומביאות איתן הרבה מאד כייף. צניחה חופשית היא דוגמא נפלאה לכך, פעילות שניתן לעשות במקומות שונים בארץ, כזו המאפשרת ללוקחים בה חלק לראות את כולם מלמעלה יחד עם נופים עוצרי נשימה מכל כיוון ומכל זווית.
צניחה במצנחי רחיפה – לראות את כולם מלמעלה
ישנן לא מעט פעילויות אקסטרימיות חווייתיות שמוצעות כיום, כאלו שלא דורשות ניסיון קודם ומביאות איתן הרבה מאד כייף. צניחה חופשית היא דוגמא נפלאה לכך, פעילות שניתן לעשות במקומות שונים בארץ, כזו המאפשרת ללוקחים בה חלק לראות את כולם מלמעלה יחד עם נופים עוצרי נשימה מכל כיוון ומכל זווית. למתעניינים בנושא קורס מצנחי רחיפה מחיר גבוה יכול להפתיע פעמים רבות, אולם בפועל כדאי לזכור שמדובר בהכשרה מיוחדת מאד, כזו המצריכה מיומנויות גבוהות ויכולות מסוימות. בעזרתה ניתן בתום הקורס לצנוח במצנחי רחיפה ללא מדריך וליהנות מחוויה שמימית, תרתי משמע. אך רגע לפני ש"קופצים" (תרתי משמע) רחוק כל כך, אפשר להתנסות בצניחה עם מדריך צמוד, שאליו מחוברים.
איך זה עובד
הצניחה במצנחי רחיפה נעשית במצנחים גדולים מאד, בגודל של 42 מ"ר. מצנחים אלה מחוברים באמצעות רתמה לטייס והם משמשים ככנף לצניחה המושפע מזרמי האוויר. המזמינים את האטרקציה מחוברים ישירות אל הטייס, אל המדריך, והם יוצאים יחד איתו לחוויית רחיפה מסוג אחר. במשך דקות ארוכות הם יכולים לראות מגובה רב מאד את כולם ולהרגיש ולו לרגעים קצרים ממש כמו ציפור. אפשר לעשות זאת באזורים שונים ברחבי הארץ, כאשר אזור החוף הוא בין הפופולאריים שבהם. זוהי מתנה מושלמת לגברים, לנשים, לצעירים וגם למבוגרים, מתנה שמתאימה בעיקר לחובבי האקסטרים ולכל אלה, שאינם חוששים. 
רגע לפני שצונחים
מכיוון שמדובר בפעילות לא שגרתית, חשוב מאד לוודא שפונים לכתובת מקצועית, המציעה מדריכים מיומנים ומנוסים וכמובן ציוד איכותי העומד בכל התקנים. לרוב ניתן גם להמשיך במקומות אלה לקורס מקצועי, המאפשר צניחה ללא מדריכים צמודים. הדבר כרוך במספר רב של שיעורים ובפיתוח כל המיומנויות הנדרשות לצונחים. 
רוצים להגשים חלום ולהיות תלויים בין שמיים וקרקע? מעוניינים להפתיע את האנשים שאתם אוהבים במתנה אקסטרימית מיוחדת במינה? MyLike.co.il הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה. באתר תוכלו למצוא מגוון עצום של אטרקציות אקסטרימיות שניתן לעשות ביבשה, באוויר ובים. לסקירת כלל האטרקציות המוצעות באתר, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או להזמנת האטרקציה, צרו קשר בטלפון 072-333-3030