אטרקציות מיוחדות ביבשה, באוויר וביםאטרקציות מיוחדות ביבשה, באוויר ובים

האטרקציות שאנו מציעים נמצאות בכל מקום. אי אפשר לברוח מהאטרקציות שלנו. החל מאטרקציות בים, אטרקציות ביבשה, אטרקציות באוויר וכלה באטרקציות רומנטיות והצעות נישואין. אפילו קורסי נהיגה יוצאי דופן ושלל מתנות אקסטרימיות ניתן למצוא אצלנו. כל מה שצריך לעשות הוא לעלעל בקטלוג הרחב שלנו ולבחור באחת מהאטרקציות. תוכלו ליהנות מהאטרקציות האלה לבד, עם חברים, עם משפחה, עם קבוצה של קולגות מהעבודה או עם בן או בת הזוג. 

אטרקציות בפרישה ארצית

האטרקציות שלנו נמצאות לא רק גם בים, גם באוויר וגם ביבשה, אלא גם בכל אזורי הארץ – במרכז, בדרום, בשרון ובצפון, כך שבין אם אתם גרים באותו אזור ובין אם אתם מחפשים אטרקציה בטיול שמטרתו להכיר אזור אחר בארץ – יש לנו מה להציע עבורכם. אם אתם אינכם בטוחים מה אתם מעוניינים לעשות או היכן, דברו עם מרכז ההזמנות ותקבלו שירות אישי וקשוב. 

אטרקציות מגוונות

בא לכם טיול טרקטורונים, טיול רנג'ר, טיול RZR או פיינטבול ביבשה? נהדר. אפשר גם להישאר ביבשה, אבל ללכת על טיול גמלים או טיול רכיבת סוסים, שאלו פעילויות רגועות יותר. חושקים בגלישת גלים, קייט סרפינג, צלילה, הפלגה משפחתית או הפלגה רומנטית בים? מעוניינים בטיסה רומנטית, מצנח רחיפה, טרקטורון מעופף, צניחה חופשית או טיסה בכדור פורח? את כל אלו ועוד פעילויות ואפשרויות נוספות ניתן למצוא אצלנו באתר.

אטרקציות רומנטיות והצעות נישואין

דרכנו אפשר גם לבלות בזמן איכות עם בן או בת הזוג בצימר או בספא ולהעניק להם מתנות רומנטיות שונות. אנחנו מציעים גם שלל אפשריות להציע נישואין באופן מפתיע ומרשים לבנאדם שאתם הכי אוהבים, לרבות האפשרות לצלם ולתעד את החוויה. ההצעה יכולה להתרחש במהלך טיול סוסים, בצלילה תת-ימית או בעת טיסה רומנטית. לא חסרות אפשרויות ואתם מוזמנים בנוסף גם להיות מקוריים ולהפגין יצירתיות בעצמכם בהצעת הנישואין. 

מתעניינים באטרקציות בפרישה ארצית? מרכז ההזמנות של חברת MyLike כאן בשבילכם בטלפון 072-333-3030 או במספר 561-529-5555 למתקשרים מארצות הברית. ניתן לפנות אלינו גם דרך שליחת טופס באתר. הנציגים שלנו ממתינים לשמוע מכם!